aboutus

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.
1 2 3 4
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: Wellmark
No. Çalışanları: 130~150
Yıllık satış: 6000000-15000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

Wellmark Ambalaj Co, Ltd. yüksek verimli, kaliteli ve sürdürülebilir kalkınma paketleme makineleri yapan Ambalaj Makineleri ve Ambalaj Malzemeleri için profesyonel bir tedarikçidir. 2007 yılında kurulmuş ve fabrika Wanjiang İlçesi Dongguan City Guangdong eyaletinde bulunmaktadır.


İş Felsefesi: Mükemmel yenilikçi teknik ile iyi maliyet performans ürünü sağlamak; Müşteriye yüksek verim titizliği ile hizmet vermek. Değer yaratmak, çıkarlar topluluğu oluşturmak ve bunu uzun vadeli bir gelişme olarak kullanmak için müşterilerle içtenlikle işbirliği yapın.

Kalite politikası:
En İyi Kalite, En İyi Hizmet, Müşteri Memnuniyeti.


Paketleme Makinası: Otomatik Sert Kutu Yapma Makinesi, Yarı Otomatik Sert Kutu Makineleri. Yarı Otomatik Ciltli Yapma Hattı, Otomatik Köşe Yapıştırma Makinası, Otomatik Çentik Makinası, Otomatik Kitap Tipi Kutu Montaj Makinası ve Yuvarlak Kutu Sarma Makinası vb.

Ambalaj Malzemeleri: Hotmelt Tutkal, Hot Jelly Tutkal, Hayvan Tutkal, Jelatin Tutkal, PSA Tutkal, EVA Tutkal, Hotmelt Bant, PET Bant, OPP Bant, PVC Bant, Kraft Kağıt Bant, Çemberleme Bant vb.

Paketleme makinemiz ve malzemelerimiz, özellikle Hediye Kutusu, Mücevher Kutusu, Sert Kutu, Hediye Çantası, Deluxe Kitap, Ciltli Kitap, Dosya Klasörü, Çay Kutuları, Kırmızı Şarap Kutuları gibi kağıt ürünlerinde, baskı ve paketleme endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kitap Tipi Kutular, Yuvarlak Kutular vb.


Wellmark Packaging Co., Ltd. ile işbirliği yapın. Dünya ambalaj endüstrisinin sürdürülebilir kalkınmasına elele katılın.

Geçmiş

Wellmark Ambalaj Co, Ltd. paketleme makineleri ve malzemeleri için yüksek verimli, kaliteli ve sürdürülebilir kalkınma paketleme makineleri ve eşleşmeleri yapan profesyonel bir tedarikçidir. 2007 yılında kurulmuş ve fabrika Wanjiang İlçesi Dongguan City Guangdong eyaletinde bulunmaktadır.

Son 10 yılda, üretim sürecinde müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına göre, müşterilerin üretimdeki çeşitli sorunları çözmelerine ve verimlilik ve çıktı değeri sağlamalarına, müşterilerle birlikte büyümelerine ve ilerlemelerine yardımcı olmak için uygun kutu yapım makineleri ve ekipmanları geliştiriyoruz sanayi otomasyonu süreci. Otomatik Sert Kutu Yapma Makinemiz, Hızlı kutu şekillendirme makinesinin kalıp boyutunu, Kutu ve hardbook kılıfı için çok amaçlı otomatik yapıştırma ve konumlandırma makinesini değiştirin. Otomatik kutu köşe yapıştırma makinesi. Otomatik Kanal Açma Makinası.

Sıcak eriyik yapışkanlarımız ve bant fabrikalarımız, son 10 yıl içerisinde müşterilerin fiili üretim ihtiyaçlarına göre birçok farklı tipte ürün geliştirmiş olup, müşterilerin üretim kalitesini ve verimliliğini artırmalarına yardımcı olmakta, böylelikle müşterilerin optimum çıktı değeri ve kar elde etmelerini sağlamıştır. Hotmelt Tutkal, Sıcak Jöle Tutkal, Hayvan Tutkal, Jelatin Tutkal, PSA Tutkal, EVA Tutkal, Hotmelt Bant, PET Bant, OPP Bant, PVC Bant, Kraft Kağıt Bant, Çemberleme Bant vb.

Yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak ve müşterilerle ortak ilerleme sağlamak ve müştereken endüstrinin ilerlemesini teşvik etmek için her zaman müşterilerin gerçek araştırma gereksinimlerine ürün araştırma ve geliştirme yönünde bağlı kaldık.

Hizmet

hizmetlerimiz

1. Ön Satış Hizmeti:

Soruşturma ve danışmanlık desteği.
Örnek test desteği.
Fabrikamızı görüntüleyin.

2. Satış Sonrası Servis

Makinenin nasıl kurulacağını, makinenin nasıl kullanılacağını öğretmek.
Yurtdışı hizmet amaçlı makine servisi için mühendisler.

3. Garanti

12 ay garanti veriyoruz. Garanti sırasında, ücretsiz teknik destek ve insan yapımı hasar hariç, değiştirilmesi için ücretsiz normal yedek parça sunuyoruz. Sorunu çözemediğiniz sorularınız olduğunda makinenize hata ayıklamak için ülkenize gidebiliriz, ancak mühendisimize 200 usd / gün ödemeniz gerekir .

Müşterilerimizle uzun vadeli işbirliğini dört gözle bekliyoruz, tüm müşterilerimiz için en iyi hizmeti ve satış sonrası hizmeti yapacağız.

Ürünlerimizin En İyi Kalitesi, Müşterilerimizin En İyi Hizmeti, tüm Müşteri Memnuniyetimizi geri alır.

Yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak ve müşterilerle ortak ilerleme sağlamak ve müştereken endüstrinin ilerlemesini teşvik etmek için her zaman müşterilerin gerçek araştırma gereksinimlerine ürün araştırma ve geliştirme yönünde bağlı kaldık.

Ekibimiz

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerin üretim kalitesini ve verimliliğini arttırmak ve sektörün rekabet gücünü artırmak için yeni ürünler geliştirmek için profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var.

Müşterilerimizin üretmesi ve kullanması için yüksek kaliteli ekipman ve malzemeler üretmek için verimli bir üretim ekibimiz var.

Kalite kontrol ekibi ürün kalitemizi daima en iyi şekilde yönetir.

ayrıca profesyonel satış ve satış sonrası ekibimizle müşterilerimizle zamanında iletişim kurarak müşterilerin çeşitli ihtiyaçları çözmelerine yardımcı olmaktadır.

İletişim bilgileri