products

Otomatik Çemberleme Makinesi İçin Kraft Kağıt Bant / Çemberleme Bandı

Temel bilgi
Menşe yeri: Dongguan, Çin (anakara)
Marka adı: Wellmark
Sertifika: SGS
Model numarası: TS301-30
Min sipariş miktarı: 240rolls
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 1-3 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 3000 ADET / GÜN
Detay Bilgi
Yapıştırıcı Türü: Sıcak eriyik Renk: Sarı beyaz
Boyutlar: 19/22/29Boyutlar(Genişlik)*300metre(Uzunluk) Başvuru: Kutu köşe yapıştırma için
HS kodu: 3919109900 kullanımlar: kartonları kutulara yapıştırmak
Marka adı: Wellmark Menşe yeri: Dongguan Çin (Anakara)
sıcaklığı kontrol et: 180 santigrat ila 195 santigrat arasında
Vurgulamak:

kahverengi kağıt ambalaj bandı

,

kendinden yapışkanlı kağıt bant


Ürün Açıklaması

Otomatik Çemberleme Makinesi için Kraft Kağıt Bant / Çemberleme Bandı
 TS301 Çemberleme Bandı.pdf

 
Ürün Açıklaması
 
Kravat Makinası İçin Özel Bant,Çemberleme Para Bandı TS301-30 (Kraft Kağıt Bant) Kraft kağıttan yapılmış ve bir tarafı sıcakta eriyen yapışkanla kaplanmış bir tür sıcak viskoz sıcakta eriyen yapışkan banttır.Oda sıcaklığında yapışkan değildir ve yüksek sıcaklıkta ısıtıldığında iyi bir termal bağlama kuvveti üretir.Ana malzemeye göre sarı kraft bant, beyaz kraft bant olarak ayrılabilir.Para, hediye kutusu, kitap, Askı, Veri Hattı vb. Bağlamak için yarı otomatik ve Otomatik çemberleme Makinesi, ciltleme makinesi, paketleme makinesi vb. için uygundur.
 
Otomatik Çemberleme Makinesi İçin Kraft Kağıt Bant / Çemberleme Bandı 0
  
fabrikamız Kraft Kağıt Bant beyaz düşük sıcaklıklı kraft kağıt bant, yüksek sıcaklık doğal renkli kraft kağıt bant, karton bant için özel bant, köşe delme için bant, ciltleme makinesi için kraft bant gibi çeşitli yapışkan bantlar (bantlar) ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış üretici ve para ciltleme makinesi, şeffaf PET bant, polyester sıcakta eriyen bant, bant bağlama için bant, yüksek kalite.Sıcakta eriyen bant, sıcakta eriyen yapışkan kağıt vb. Bu bant esas olarak bankada sıkışan para için kullanılır.
 
Ürün Özellikleri
 
1. Bu Kravat Makinası İçin Özel Bant,Çemberleme Para Bandı TS301-30 (Kraft Kağıt Bant) Güçlü Çekme Direnci: Yüksek kaliteli bandaj, kaliteli, düzgün kalınlık ve genişlik, güçlü darbe sünekliği, ürünlerinizin nakliye güvenliğini daha iyi sağlayabilir.
2. Kravat Makinası İçin Özel Bant,Çemberleme Para Bandı TS301-30 (Kraft Kağıt Bant) Düşük uzama: Mallar uzun süre kolayca deforme olmaz ve gerginliği uzun süre koruyabilir.
3. Kravat Makinası İçin Özel Bant,Çemberleme Para Bandı TS301-30 (Kraft Kağıt Bant) Güçlü sıcaklık dayanımı: Her türlü ortam sıcaklığında kullanılabilir ve deforme olması kolay değildir.
4. Kravat Makinası İçin Özel Bant,Çemberleme Para Bandı TS301-30 (Kraft Kağıt Bant) İyi esneklik: Çelik kayışın keskin kenarı yoktur, güvenli çalışma, elleri yaralama veya paketlenmiş nesnelere zarar verme.
5. Kravat Makinası İçin Özel Bant,Çemberleme Para Bandı TS301-30 (Kraft Kağıt Bant) Güzellik ve paslanma: Paketlenmiş nesnelerin kirlenmesini engelleyen paslanmaz çelik kemer yok, parlak renk ayırt edilebilir.
6. Kravat Makinası İçin Özel Bant,Çemberleme Para Bandı TS301-30 (Kraft Kağıt Bant) İyi ekonomik faydalar: 1 ton plastik çelik kayış, 6 ton çelik kayışa eşdeğerdir, metre başına birim fiyatı çelik kayıştan daha düşüktür, bu da sizin için maliyetleri azaltabilir.

 
Şartname
 

Kalınlık :0.14(mm)Gerilme direnci :5kg
İç çap :40 50 76(mm)OEM:Evet
Genişlik:20(mm)Marka :105
Malzemeler :Beyaz Kraft kağıtUzunluk :100~1000m

 
 

Ürün adıKravat Makinası İçin Özel Bant,Çemberleme Para Bandı TS301-30 (Kraft Kağıt Bant) Para bağlama için sıcakta eriyen Yapışkan Bant.
RenkBeyaz
Tutkal TürüSıcakta eriyen yapıştırıcı
Uygulanabilir AlanlarBaskı ve paketleme;Hediye kutuları ve benzeri
Uygun ekipmanÇeşitli stick ciltleme makinesi, paketleme ciltleme makinesi;çemberleme makinesi vb.
Esaslı MalzemeAmbalaj kağıdı
Boy2.0cm * 120m
Ağırlıkkarton başına 13 KG
Özellikler150um kalınlık, 120 metre uzunluk, 30mm genişlik, karton başına 40 rulo.

  
kullanım yöntemi
Sıcaklığı 100 santigrat ila 135 santigrat derece arasında kontrol edin.Otomatik/yarı Otomatik para ciltleme makinesinde vb. kullanılır.
160 santigrat ila 185 santigrat derece arasındaki sıcaklığı kontrol edin.Otomatik/yarı Otomatik bant ciltleme makinesinde vb. kullanılır.
 
Ürün uygulaması
Bu Kravat Makinası İçin Özel Bant,Çemberleme Para Bandı TS301-30 (Kraft Kağıt Bant) Sıcak Eriyik Yapışkan Bant, Kraft Kağıt Bantlardan biridir ve otomatik/yarı Otomatik para ciltleme makinesinin para veya diğer ürünleri vb.
 
Otomatik Çemberleme Makinesi İçin Kraft Kağıt Bant / Çemberleme Bandı 1
 
 
Paketleme ve Nakliye
 
Kanton kutuları ile ambalajlayın, ardından nakliye için paletlere koyun.
 
Otomatik Çemberleme Makinesi İçin Kraft Kağıt Bant / Çemberleme Bandı 2
 
Otomatik Çemberleme Makinesi İçin Kraft Kağıt Bant / Çemberleme Bandı 3 

İletişim bilgileri
Janey

Telefon numarası : +8613622607758

Naber : +13713171508