products

Jelatin EVA Basınca Duyarlı Yapışkan Jelly Tutkal

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WELLMARK
Sertifika: SGS
Model numarası: GE225
Min sipariş miktarı: 3000 kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: karton ve palet
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 20 iş günü başına 3000 kg
Detay Bilgi
Ana Hammadde: EVA Diğer isimler: hayvan tutkalı ve jelatin
tip: sıcakta eriyen yapıştırıcı Raf ömrü: 8 ay
Görünüm: Amber Katı Jel Malzeme: Etilen Vinil Asetat (EVA) ve reçine
Vurgulamak:

Amber Solid Gel Animal Glue

,

Hot Melt Adhesive Jelly Glue


Ürün Açıklaması

Amber Katı Jel Hayvan Tutkal Ve Jelatin EVA Basınca Duyarlı Yapışkan Jelly Tutkal

 

 

Ürün Özellikleri:

 

1, bu tutkal öğesi koku kokusu,

2, bu tutkal farklı karton için iyi viskoziteye sahiptir,

3, bu tutkal kolay temizlenebilir, çevre koruma.

4, bu tutkal otomatik ısıtma ekipmanları her türlü adapte olabilir.
5, bu tutkal manuel üretim kullanımı kolaydır, kuruma süresi uzun, deformasyon olmayan, eski olmayan, kabarcık yok.

 

Ürün uygulaması:

 

Şirketin sıcak eriyik yapışkan ürünleri, tıbbi malzemeler, yapışkan bantlar, otomotiv iç mekanları, elektronik, PET şeffaf kutular, etiketler, sıhhi ürünler, otomatik paketleme, kablosuz ciltleme, baskı, endüstriyel hediyeler, oyuncaklar, ayakkabı ve mobilya ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Bu tutkal esas olarak kitap kutuları, hediye kutuları vb.

 

Ana Parametre:

 

renk durum Katı içerik viskozite hız Yumuşama Sıcaklığı Paketleme Depolama sıcaklığı Depolama ömrü
Açık sarı bloklu yapı 99 ± 1 8000cps

20-30

Vaka / dk

85 ℃

20kg

/ kartonlar

5-28 ℃

12

aylar

 

 

 

 

 

 

 

 

Basınca duyarlı yapıştırıcıların araştırma ve geliştirilmesindeki eğilimler:

 

1: Su bazlı poliüretan basınca duyarlı yapıştırıcılar, çevre koruma ve kirlilik içermeyen özellikleri nedeniyle gelecekte basınca duyarlı yapıştırıcıların geliştirme yönü haline gelecektir;maliyeti, genellikle nispeten yüksek endüstrilerde kullanılan akrilik asitten biraz daha yüksektir;

 

2: akrilik emülsiyon basınca duyarlı yapıştırıcı ve akrilik çözücü basınca duyarlı yapıştırıcı, basınca duyarlı yapıştırıcı zayıf su direnci, nem direnci ve ısı direncine sahiptir, bu nedenle bu özelliklerin geliştirilmesi çok önemlidir, aksi takdirde çözücü tipi basınca duyarlı yapıştırıcının değiştirilmesi zordur.

 

3: Solvent bazlı basınca duyarlı yapıştırıcılar, iyi üretim performanslarından dolayı endüstriyel yalıtım bantları gibi fonksiyonel basınca duyarlı yapıştırıcılar alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

4: Sıcak eriyik basınca duyarlı yapıştırıcılar, gelecekte basınca duyarlı yapıştırıcıların geliştirme yönü iken, kauçuk basınca duyarlı yapıştırıcılar son yıllarda büyük ilerleme sağlamamıştır.

 

5: Sulu olmayan dağıtıcı basınca duyarlı yapıştırıcılar, iyi izlenime sahip basınca duyarlı yapıştırıcılar gibi özel özelliklere sahip basınca duyarlı yapıştırıcılar hazırlamak için kullanılır.

 

6: İyileştirilebilir Basınca Duyarlı Yapıştırıcı

 

Bu basınca duyarlı yapışkan, yüzeye temas ettiğinde basınca duyarlı bir yapıştırıcıdır.Bir süre sonra korozyonu arttırabilir ve kürleme, anaerobik kürleme, çapraz bağlama maddesi çözeltisi, foto katyonik sertleştirme ve UV reaksiyonu ile benzer yapıştırıcıların mukavemetini elde edebilir.Bununla birlikte, uzun kürlenme süresi ve depolama stabilitesi problemlerinin çözülmesi gerekmektedir.

 

Ürün Açıklaması

 

Sıcak eriyik tutkal bloğu sıcak eriyik tutkal makinesi ile ısı ile eritilir.Eriyik tutkaldan sonra tutkal bir sıvı haline gelir.Sıcak eriyik tutkal tüpü ve sıcak eriyik tutkal makinesinin sıcak eriyik tutkal tabancası yoluyla yapıştırıcının yüzeyine gönderilir.Sıcakta eriyen tutkal soğutulduktan sonra tutkal yapıştırılır.

Sıcak eriyik yapışkan ekipman açısından, sıcak eriyik yapışkan makine seçerken, maliyet ve verimlilik kapsamlı bir şekilde dikkate alınmalıdır.Otomatik püskürtme veya yarı otomatik püskürtme gerçekleştirmek için uygun sıcak eriyik ekipmanı, sıcak eriyik hortumu, sıcak eriyik tabancası ve yardımcı ekipman hız gereksinimine, üretim yerine ve yerleşim düzenine göre düzenlenmelidir.

Otomatik püskürtme ve daha sonra daha iyi sonuçlar ve ekonomik faydalar elde etmek için sıcak eriyik yapıştırıcıların avantajlarını tam olarak oynayın.

Firmamız tıbbi malzeme, yapışkan bantlar, otomotiv iç, elektronik, PET şeffaf kutular, etiketler, sıhhi ürünler, otomatik paketleme, kablosuz ciltleme, baskı, endüstriyel hediyeler, oyuncaklar, ayakkabı ve mobilya yaygın olarak kullanılan sıcak eriyik yapıştırıcı üretiminde uzmanlaşmıştır ve diğer endüstriler.

 

Atölye Resmimiz

 

Jelatin EVA Basınca Duyarlı Yapışkan Jelly Tutkal 0

Jelatin EVA Basınca Duyarlı Yapışkan Jelly Tutkal 1

İletişim bilgileri
Janey

Telefon numarası : +8613532845518

Naber : +13713171508