products

Donanım Yapıştırıcısı ve Elektronik Ürün Yapıştırıcısı İçin Sıcak Jöle Tutkal Çubuğu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: wellmark
Min sipariş miktarı: 3000KGS
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: karton ve palet
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Haftada 3000 kg
Detay Bilgi
sınıflandırma: Sıcak Eriyik Yapıştırıcılar Ana Hammadde: Çeşitli katkı maddeleri içeren hayvan kemiği tutkalı, EVA
tip: sıcakta eriyen yapıştırıcı Görünüm: Yuvarlak tutkal çubuğu
Ürün adı: sıcakta eriyen yapıştırıcı Malzeme: Etilen Vinil Asetat (EVA) ve reçine
Vurgulamak:

Donanım Yapıştır Jöle Tutkal

,

Elektronik Ürün Yapıştır Jöle Tutkal

,

Sıcak Jöle Tutkal Çubuğu


Ürün Açıklaması

Donanım Yapıştırıcısı ve Elektronik Ürün Yapıştırıcısı İçin Sıcak Jöle Tutkal Çubuğu

 

 

Ürün uygulaması

 

Plastik, metal, ahşap, kağıt, oyuncak, elektronik, mobilya, deri, el sanatları, ayakkabı malzemeleri, kaplama, seramik, abajur, inci pamuğu, gıda ambalajı, hoparlörler ve diğer yapıştırma, sıcakta eriyen tutkal tabancası, sıcakta eriyen tutkal makinesi .

 

Ürün Özellikleri

 

Hot Melt Yapıştırıcı Çubuğu Toksik olmayan, kullanımı kolay, hızlı yapışma, yüksek mukavemet, yaşlanma direnci, toksik olmayan, termal stabilite, film tokluğu ve diğer özellikleri ile karbonizasyon olmadan sürekli kullanım.Şeklinde çubuk, granül vardır.Sıcakta eriyen yapışkan çubuk, ana malzeme olarak etilen - vinil asetat kopolimerinden (EVA) yapılmış, viskozite ve diğer bileşenleri ekleyen katı bir yapıştırıcıdır.

 

Operasyonel Yaklaşım

 

Sıcakta eriyen Yapıştırıcılar Tutkal tabancası kullanımı ile çubuk çubuk, sıcakta eriyen tutkal tabancası tutkalı, tutkal çubuğunu sıcakta eriyen tabancaya koyun, bir süre ısıyı takın, tabanca namlusunun tetiğini çekin, yapıştırıcı çıkacaktır.Ayrıca doğrudan yakmak için sıcak tutkal çubuğu ucunu eritmek için çakmak kullanabilir, yapışmak isteyen yerde besleyin, tutkalın katı hale gelmesini bekleyin.Bonded kağıt karton, el sanatları, el yapımı ve benzeri, genel tutkal yapıştırma firmasından hem uygun hem de kullanımı kolaydır.

 

Ana Parametre

 

renk kesme mukavemeti soyulma gücü viskozite Yumuşama Sıcaklığı İyileşme süresi Çalışma sıcaklığı Depolama ömrü
Açık sarı 3MPa-8MPa 50N/cm-150N/cm 5300cps 65-135℃ 8-10 saniye 160-180℃

12

ay

 

 

işçi gemisi

 

1. Sıcak eriyik tutkal çubuğunun formül oranına göre hammaddeleri tartın ve reaksiyon kazanına ekleyin.Eritmek ve eşit şekilde karıştırmak için ısıtın.Daha sonra reaksiyon kazanındaki erimiş kauçuk belirli bir sıcaklığa soğutulur ve çalışan ekstrüdere konur.Ekstrüderin ekstrüzyon hızı, farklı kauçuk tiplerine göre seçilebilir.Sıcakta eriyen yapışkan ekstrüder, lavaboya sıkmak için sıkışmış bir şekil ekstrüzyon deliğinin ekstrüzyon kafası ile, soğutma suyunda sıcakta eriyen yapıştırıcı hemen ayarlanır, soğutma suyu tankı şekillerinin ilk ön soğutmasından tutkal çubuğu, ikinciye girmek için traktör çekişi yoluyla soğutma suyu deposu, ikinci soğutma suyu deposu kolloidinde tamamen soğutma klişeleri, ekstrüder ekstrüzyon hızı tarafından kontrol edilen lavabonun çalışma hızındaki tutkal çubuğu, traktör çekiş hızı ve ekstrüder ekstrüzyon hızı senkronizasyonuna izin verin.

 

2. Ekstrüzyon hızı, soğutma ayar hızı ve çekiş hızı arasındaki ilişkiyi ayarlayın ve kontrol edin ve ardından soğutulmuş tutkal çubuklarını kesin ve bitmiş ürünlere kutulayın.

 

 Atölye Resmi

 

Donanım Yapıştırıcısı ve Elektronik Ürün Yapıştırıcısı İçin Sıcak Jöle Tutkal Çubuğu 0

İletişim bilgileri
Janey

Telefon numarası : +8613622607758

Naber : +13713171508