Mesaj gönder
Ana sayfa

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. şirket Profili

şirket Profili
Wellmark Ambalaj Co, Ltd. yüksek verimli, kaliteli ve sürdürülebilir kalkınma paketleme makineleri yapan Ambalaj Makineleri ve Ambalaj Malzemeleri için profesyonel bir tedarikçidir. 2007 yılında kurulmuş ve fabrika Wanjiang İlçesi Dongguan City Guangdong eyaletinde bulunmaktadır.


İş Felsefesi: Mükemmel yenilikçi teknik ile iyi maliyet performans ürünü sağlamak; Müşteriye yüksek verim titizliği ile hizmet vermek. Değer yaratmak, çıkarlar topluluğu oluşturmak ve bunu uzun vadeli bir gelişme olarak kullanmak için müşterilerle içtenlikle işbirliği yapın.

Kalite politikası:
En İyi Kalite, En İyi Hizmet, Müşteri Memnuniyeti.


Paketleme Makinası: Otomatik Sert Kutu Yapma Makinesi, Yarı Otomatik Sert Kutu Makineleri. Yarı Otomatik Ciltli Yapma Hattı, Otomatik Köşe Yapıştırma Makinası, Otomatik Çentik Makinası, Otomatik Kitap Tipi Kutu Montaj Makinası ve Yuvarlak Kutu Sarma Makinası vb.

Ambalaj Malzemeleri: Hotmelt Tutkal, Hot Jelly Tutkal, Hayvan Tutkal, Jelatin Tutkal, PSA Tutkal, EVA Tutkal, Hotmelt Bant, PET Bant, OPP Bant, PVC Bant, Kraft Kağıt Bant, Çemberleme Bant vb.

Paketleme makinemiz ve malzemelerimiz, özellikle Hediye Kutusu, Mücevher Kutusu, Sert Kutu, Hediye Çantası, Deluxe Kitap, Ciltli Kitap, Dosya Klasörü, Çay Kutuları, Kırmızı Şarap Kutuları gibi kağıt ürünlerinde, baskı ve paketleme endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kitap Tipi Kutular, Yuvarlak Kutular vb.


Wellmark Packaging Co., Ltd. ile işbirliği yapın. Dünya ambalaj endüstrisinin sürdürülebilir kalkınmasına elele katılın.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Wellmark Ambalaj Co, Ltd. paketleme makineleri ve malzemeleri için yüksek verimli, kaliteli ve sürdürülebilir kalkınma paketleme makineleri ve eşleşmeleri yapan profesyonel bir tedarikçidir. 2007 yılında kurulmuş ve fabrika Wanjiang İlçesi Dongguan City Guangdong eyaletinde bulunmaktadır.

Son 10 yılda, üretim sürecinde müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına göre, müşterilerin üretimdeki çeşitli sorunları çözmelerine ve verimlilik ve çıktı değeri sağlamalarına, müşterilerle birlikte büyümelerine ve ilerlemelerine yardımcı olmak için uygun kutu yapım makineleri ve ekipmanları geliştiriyoruz sanayi otomasyonu süreci. Otomatik Sert Kutu Yapma Makinemiz, Hızlı kutu şekillendirme makinesinin kalıp boyutunu, Kutu ve hardbook kılıfı için çok amaçlı otomatik yapıştırma ve konumlandırma makinesini değiştirin. Otomatik kutu köşe yapıştırma makinesi. Otomatik Kanal Açma Makinası.

Sıcak eriyik yapışkanlarımız ve bant fabrikalarımız, son 10 yıl içerisinde müşterilerin fiili üretim ihtiyaçlarına göre birçok farklı tipte ürün geliştirmiş olup, müşterilerin üretim kalitesini ve verimliliğini artırmalarına yardımcı olmakta, böylelikle müşterilerin optimum çıktı değeri ve kar elde etmelerini sağlamıştır. Hotmelt Tutkal, Sıcak Jöle Tutkal, Hayvan Tutkal, Jelatin Tutkal, PSA Tutkal, EVA Tutkal, Hotmelt Bant, PET Bant, OPP Bant, PVC Bant, Kraft Kağıt Bant, Çemberleme Bant vb.

Yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak ve müşterilerle ortak ilerleme sağlamak ve müştereken endüstrinin ilerlemesini teşvik etmek için her zaman müşterilerin gerçek araştırma gereksinimlerine ürün araştırma ve geliştirme yönünde bağlı kaldık.

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : Wellmark

No. Çalışanları : 130~150

Yıllık satış : 6000000-15000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Sertifikalar Çin WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Sertifikalar Çin WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Sertifikalar Çin WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Sertifikalar Çin WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Sertifikalar Çin WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Sertifikalar Çin WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Sertifikalar