Mesaj gönder
Ana sayfa

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Fabrika turu

Sertifika
Çin WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Sertifikalar
Çin WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu makineyi kullanmaya zaten başladım, kullanımı çok kolay, ayrıca sizden birkaç makine daha alacağım, kalitesi çok iyi.

—— nikel

Makine aldı, dış ambalaj çok güçlü ve bir sonraki iş için umut, temizlenmesi çok kolaydır.

—— Kelly Dimov

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı
1
WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.

 • Üretim hattı

  WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 0
   
  WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 1

   

  WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 2

   

  WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 3

   

   
   
  WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 4

   

  WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 5

 • OEM / ODM
  Şirket, farklı müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını karşılayan ürünler geliştirmek için sürekli yenilik, mükemmel teknoloji ve zengin endüstri tecrübesini destekleyen bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

 • Ar-Ge
  Wellmrk, iki fabrikaya sahip, biri son 10 yılda farklı paketleme makineleri yapmak için, Üretim sürecinde müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına göre, müşterilerin üretimdeki çeşitli sorunları çözmelerine ve verimlilik sağlamalarına yardımcı olacak uygun kutu makineleri ve ekipmanları geliştiriyoruz. ve çıktı değeri, müşterilerle birlikte büyür ve ilerler, endüstri otomasyon sürecini destekler. Otomatik Sert Kutu Yapma Makinemiz, Hızlı kutu şekillendirme makinesinin kalıp boyutunu, Kutu ve hardbook kılıfı için çok amaçlı otomatik yapıştırma ve konumlandırma makinesini değiştirin. Otomatik kutu köşe yapıştırma makinesi. Otomatik Kanal Açma Makinası.
  Sıcak eriyik yapışkanlarımız ve bant fabrikalarımız, son 10 yıl içerisinde müşterilerin fiili üretim ihtiyaçlarına göre birçok farklı tipte ürün geliştirmiş olup, müşterilerin üretim kalitesini ve verimliliğini artırmalarına yardımcı olmakta, böylelikle müşterilerin optimum çıktı değeri ve kar elde etmelerini sağlamıştır. Hotmelt Tutkal, Sıcak Jöle Tutkal, Hayvan Tutkal, Jelatin Tutkal, PSA Tutkal, EVA Tutkal, Hotmelt Bant, PET Bant, OPP Bant, PVC Bant, Kraft Kağıt Bant, Çemberleme Bant vb.

İletişim bilgileri
WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.

İlgili kişi: Mrs. Janey Su

Tel: 0086-13532845518

Faks: 86-769-23171677

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)