products

Kutu Köşe Yapıştırma Kraft Kağıt Bant

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: wellmark
Sertifika: SGS
Model numarası: TS2-19
Min sipariş miktarı: 1200 rulo
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: karton ve palet
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 2 iş günü başına 1200 rulo
Detay Bilgi
İsim: beyaz kraft kağıt ambalaj bandı Malzeme: Ambalaj kağıdı
Yapışkan taraf: Tek taraflı Renk: Beyaz
Kalınlık: 0.16-0.18mm Genişlik: 19 mm
Vurgulamak:

Sert Kutu Köşe Yapıştırma Bandı

,

Kutu Köşe Kraft Kağıt Bant

,

Yapıştırma Kraft Kağıt Yapışkan Bant


Ürün Açıklaması

Kutu Köşe Yapıştırma Kraft Kağıt Bant

TS2 Beyaz renkli kraft kağıt bant kataloğu.pdf

 

Ürün Açıklaması

 

Sert Kutu Köşe Yapıştırma Bandı Beyaz Kraft Kağıt Bant TS2-19 Kraft kağıttan yapılmış ve bir tarafı sıcakta eriyen yapışkanla kaplanmış bir tür sıcak viskoz sıcakta eriyen yapışkan banttır.Oda sıcaklığında yapışkan değildir ve yüksek sıcaklıkta ısıtıldığında iyi bir termal bağlama kuvveti üretir.Ana malzemeye göre sarı kraft bant, beyaz kraft bant olarak ayrılabilir.Tek açılı ve tam otomatik dört taraflı açı sabitleme ekipmanı ve uzay-zemin kutusu, karton, hediye kutusu, karton, tepsi vb. dört köşeli dikişler için uygundur.

 

Sert Kutu Köşe Yapıştırma Bandı Beyaz Kraft Kağıt Bant TS2-19 kullanmak:

Esas olarak yarı/tam otomatik doldurma makinesi doldurma işlemi için kullanılır, karton dolgunun çeşitli özellikleri;otomatik ciltleme makinesi, not veya benzeri zarfları, kart biletleri ve diğer baskı malzemelerini ciltlemek için bant makinesi.

 

fabrikamız Kraft Kağıt Bant beyaz düşük sıcaklıklı kraft kağıt bant, yüksek sıcaklık doğal renkli kraft kağıt bant, karton bant için özel bant, köşe delme için bant, şeffaf PET bant, polyester gibi çeşitli yapışkan bantlar (bantlar) ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış üretici sıcakta eriyen bant, bant bağlama bandı, yüksek kalite.Sıcakta eriyen bant, sıcakta eriyen yapışkan kağıt vb. Bu bant özellikle yüksek kaliteli hediye kutuları için kullanılır..

 

Sert Kutu Köşe Yapıştırma Bandı Beyaz Kraft Kağıt Bant TS2-19 asBir Kutu Köşesi Sıcak Eriyik Yapışkan Bant esas olarak butik kutular, hediye kutuları, cep telefonu kutuları, ayakkabı kutuları vb. (malzeme: sarı kraft kağıdı, beyaz kraft kağıdı, PET) gibi sert kutuların dört köşesini sabitlemek ve desteklemek için kullanılır. (Zhongke, Hongming, Zhengrun, Fuzhong Japonya, EMMECI İtalya, Wellmark, vb.) makine Otomatik Dört Köşe Yapıştırma Makinesi ve otomatik ve manuel Kutu Köşe Yapıştırma Makinesidir.Ayrıca iyi kalite kutuları ile üretim verimliliğini artırabilir.

 

Şartname

 

Ürün adı Sert Kutu Köşe Yapıştırma Bandı Beyaz Kraft Kağıt Bant TS2-19 as Kutu Köşesi Kutu köşesini yapıştırmak için sıcakta eriyen Yapışkan Bant
Renk Beyaz
Tutkal Türü Sıcakta eriyen yapıştırıcı
Uygulanabilir Alanlar Baskı ve paketleme;Hediye kutuları ve benzeri
Uygun ekipman Çeşitli çubuk köşe makinesi, kutu yapma makinesi;dört köşe makine vb ..
Esaslı Malzeme Ambalaj kağıdı
Boy 1.9cm*300m
Ağırlık karton başına 13 KG
Özellikler 0.16-0.18mm kalınlık, 300 metre uzunluk, 19mm genişlik, karton başına 24 rulo.

 

kullanım yöntemi


Sıcaklığı 110 santigrat ila 135 santigrat derece arasında kontrol edin.Otomatik/yarı Otomatik Kutu yapma makinesinde, kutu köşe yapıştırma makinesinde, kutu dört köşe yapıştırma makinesinde, otomatik kutu sarma makinesinde, otomatik sert kutu yapma makinesinde vb.

 

Ürün uygulaması

 

Kutu Köşe Yapıştırma Kraft Kağıt Bant 0

İletişim bilgileri
Janey

Telefon numarası : +8613622607758

Naber : +13713171508