aboutus
Üretim hattı

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 0
 
WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 1

 

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 2

 

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 3

 

 
 
WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 4

 

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. fabrika üretim hattı 5

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.
OEM / ODM

Şirket, farklı müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını karşılayan ürünler geliştirmek için sürekli yenilik, mükemmel teknoloji ve zengin endüstri tecrübesini destekleyen bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

Ar-Ge

Wellmrk, iki fabrikaya sahip, biri son 10 yılda farklı paketleme makineleri yapmak için, Üretim sürecinde müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına göre, müşterilerin üretimdeki çeşitli sorunları çözmelerine ve verimlilik sağlamalarına yardımcı olacak uygun kutu makineleri ve ekipmanları geliştiriyoruz. ve çıktı değeri, müşterilerle birlikte büyür ve ilerler, endüstri otomasyon sürecini destekler. Otomatik Sert Kutu Yapma Makinemiz, Hızlı kutu şekillendirme makinesinin kalıp boyutunu, Kutu ve hardbook kılıfı için çok amaçlı otomatik yapıştırma ve konumlandırma makinesini değiştirin. Otomatik kutu köşe yapıştırma makinesi. Otomatik Kanal Açma Makinası.
Sıcak eriyik yapışkanlarımız ve bant fabrikalarımız, son 10 yıl içerisinde müşterilerin fiili üretim ihtiyaçlarına göre birçok farklı tipte ürün geliştirmiş olup, müşterilerin üretim kalitesini ve verimliliğini artırmalarına yardımcı olmakta, böylelikle müşterilerin optimum çıktı değeri ve kar elde etmelerini sağlamıştır. Hotmelt Tutkal, Sıcak Jöle Tutkal, Hayvan Tutkal, Jelatin Tutkal, PSA Tutkal, EVA Tutkal, Hotmelt Bant, PET Bant, OPP Bant, PVC Bant, Kraft Kağıt Bant, Çemberleme Bant vb.

İletişim bilgileri